• Adıyaman Merkez Eczanesi

    Erdemoğlu Mah. Şehit Piyade Er Mehmet Suna Cad. A8 Blok 2 Nolu ASM Karşısı No:7 Besni / Adıyaman

Merkez Eczanesi

Merkez Eczanesi

  • Adıyaman - Besni
  • tarihinde nöbetçi
  • 3111061 3111061
  • Erdemoğlu Mah. Şehit Piyade Er Mehmet Suna Cad. A8 Blok 2 Nolu ASM...
(0)

29 Kasım 2021 Pazartesi Adıyaman Besni Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman ili Besni ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Besni Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adıyaman Besni nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adıyaman Besni nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Besni ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Besni ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adıyaman Besni Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Besni Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Besni Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Besni nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Besni ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Besni nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Besni ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adıyaman İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adıyaman ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kahta Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman Kahta Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kahta nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman Gölbaşı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gölbaşı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.