Hilal Eczanesi logo
Hilal Eczanesi logo

Hilal Eczanesi

  • Adıyaman - Gölbaşi
  • 7816215
  • Cummuriyet Mahallesi Turan Özdemir Cad. No:79 A Gölbaşı / Adıyaman
  • 27
(0)
Hilal Eczanesi Adıyaman ili Gölbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hilal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Hilal Eczanesi Adıyaman ili Gölbaşı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hilal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hilal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hilal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hilal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hilal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Ekim 2021 Çarşamba Adıyaman Gölbaşı Nöbetçi Hilal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hilal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hilal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hilal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hilal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hilal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hilal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hilal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hilal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adıyaman İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adıyaman ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Saygı Eczanesi

Saygı Eczanesi Adıyaman ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saygı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kılıç Eczanesi

Kılıç Eczanesi Adıyaman ili Gölbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kılıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ergün Eczanesi

Ergün Eczanesi Adıyaman ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ergün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nergiz Eczanesi

Nergiz Eczanesi Adıyaman ili Besni ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nergiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.