• Adıyaman Derman Eczanesi

    Fırat Mah. Hüseyin Fehmi Fırat Bulv.Yeni Kaymakamlık binası karşısı No:2/A Kahta / Adıyaman

Derman Eczanesi

Derman Eczanesi

  • Adıyaman - Kahta
  • tarihinde nöbetçi
  • 7255404 7255404
  • Fırat Mah. Hüseyin Fehmi Fırat Bulv.Yeni Kaymakamlık binası...
(0)

28 Ekim 2021 Perşembe Adıyaman Kahta Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman ili Kahta ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Kahta Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Adıyaman Kahta nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Adıyaman Kahta nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kahta ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kahta ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Adıyaman Kahta Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kahta Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kahta Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kahta nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kahta ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kahta nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kahta ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Adıyaman İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adıyaman ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Besni Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman Besni Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Besni nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Nöbetçi Eczaneleri

Adıyaman Gölbaşı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gölbaşı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.