Son Güncelleme: 3 gün önce
Mehmetalidoğan Eczanesi logo

Mehmetalidoğan Eczanesi


0
  • Adıyaman - Merkez
  • 04162231444
  • Altınşehir Mah.Gazihan Cad. AltınŞehir 6 Nolu ASM Karşısı Güloğlu Pastanesi bitişiği No:18/1-A
  • 223
  • Yorum Yap
(0)

Merkez ilçesi (Adıyaman) Mehmetalidoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Mehmetalidoğan Eczanesi Adıyaman ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mehmetalidoğan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mehmetalidoğan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mehmetalidoğan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mehmetalidoğan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mehmetalidoğan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Ekim 2023 Çarşamba Adıyaman Merkez Nöbetçi Mehmetalidoğan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mehmetalidoğan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mehmetalidoğan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mehmetalidoğan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mehmetalidoğan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mehmetalidoğan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mehmetalidoğan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mehmetalidoğan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mehmetalidoğan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adıyaman İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adıyaman ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Merve Eczanesi

Merkez ilçesi (Adıyaman) Merve Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Peker Eczanesi

Sincik ilçesi (Adıyaman) Peker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Alev Eczanesi

Merkez ilçesi (Adıyaman) Alev Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Takavutlar Eczanesi

Gölbaşı ilçesi (Adıyaman) Takavutlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.