Son Güncelleme: 2 gün önce
Öner Eczanesi logo

Öner Eczanesi


0
(0)

Adıyaman Merkez Öner Eczanesi. Nöbetçi Öner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Öner Eczanesi Adıyaman ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Öner Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Öner Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Öner Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öner Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Öner Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2022 Çarşamba Adıyaman Merkez Nöbetçi Öner Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Öner Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Öner Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Öner Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Öner Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Öner Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Öner Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Öner Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Öner Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adıyaman İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adıyaman ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gözde Eczanesi

Adıyaman Merkez Gözde Eczanesi. Nöbetçi Gözde Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yetkin Eczanesi

Adıyaman Merkez Yetkin Eczanesi. Nöbetçi Yetkin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Adıyaman Besni Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Perihan Eczanesi

Adıyaman Kahta Perihan Eczanesi. Nöbetçi Perihan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.