Irmak Eczanesi logo
Irmak Eczanesi logo

Irmak Eczanesi

  • Adıyaman - Besni
  • 3182457
  • Atatürk Caddesi Çat Mahallesi No:97/A Besni / Adıyaman
  • 26
(0)
Irmak Eczanesi Adıyaman ili Besni ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Irmak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Irmak Eczanesi Adıyaman ili Besni İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Irmak Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Irmak Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Irmak Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Irmak Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Irmak Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Adıyaman Besni Nöbetçi Irmak Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Irmak Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Irmak Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Irmak Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Irmak Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Irmak Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Irmak Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Irmak Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Irmak Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Adıyaman İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Adıyaman ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Derman Eczanesi

Derman Eczanesi Adıyaman ili Kahta ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ergün Eczanesi

Ergün Eczanesi Adıyaman ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ergün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saygı Eczanesi

Saygı Eczanesi Adıyaman ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saygı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kılıç Eczanesi

Kılıç Eczanesi Adıyaman ili Gölbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kılıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.